Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

HELUZ tehly

Predaj kvalitných tehál  Heluz s vysokými objektovými zľavami. Kompletný stavebný systém vrátane komínových zostáv Heluz, stropného systému a príslušenstva. 

Dodávky realizujeme priamo na stavbu v dohodnutých termínoch od 3 do 7 dní. V rámci objektových zliav Heluz je možné dodávku tehly realizovať postupne (na viac krát) prípadne odložiť vývoz až o 120dní. (objednávka v akciovej cene s neskorším vývozom).

K brúseným tehlám Heluz zákazník  automaticky dostane zdarma aj zakladaciu maltu, lepidlo, celoplošné lepidlo, alebo penu.

Využite najširší sortiment tehlových výrobkov na Slovensku, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Preklady Heluz ploché, nosné a roletové

Lepidlá, omietky a ostatné pomôcky

 

Brúsené tehly HELUZ FAMILY je v súčasnosti najlepší tepelnoizolačný stavebný materiál slovenskom trhu, v porovnaní s ostatnými materiálmi pre jednovrstvové murivo.Požiadavka pre nízkoenergetické stavanie je dodržaná už pri šírke muriva 380 mm, a to bez ďalšej investície do jeho zateplenia.

• tehlové bloky umožňujúce nadštandardné nízkoenergetické stavanie bez zateplenia.

• tehly HELUZ FAMILY splňujú podmienky pre stavby nízkoenergetických a pasívnych domov.

Tehla s označením STI (tepelnoizolačná) spĺňa bežné nároky na úsporné, zdravé a energeticky nenáročné bývanie.S použitím tepelnoizolačnej omietky a vysypania prvej vrstvy muriva perlitom (polystyrénom) je možné dosiahnuť veľmi dobré tepelno-technické parametre.  

Tehla s označením HELUZ PLUS je základné a najlacnejšie prevedenie tepelnoizolačných tehál. Využíva sa pri výstavbe obvodového muriva s použitím dodatočného zatelenia izolačným materiálom. Taktiež je vhodná aj ako nosné priečkové murivo.

Brúsené priečkové tehly spájané na pero a drážku umožňujú jednoduché a rýchle murovanie s nízkou spotrebou malty. 

Akustické tehly AKU výrazne ovlyvňuju kvalitu bývanie. Sú určené pre miesta kde sú zvýšené nároky na útlm hluku. Napr. odhlučnenie rušných ulíc alebo jednotlivých bytových jednotiek.

Tehla NATURE Energy je určená pre výstavbu ekologických domov v súlade s prírodou. Prírodné stavanie a výnimočnú vnútornú klímu dosiahnete len pomocou nepálenej tehly. 

Murivo z nepálených tehál vytvára zdravé vnútorné prostredie priaznivé pre astmatikov, má zároveň vynikajúce akustické vlastnosti. Tehla výborne absorbuje vzdušnú vlhkosť a dosahuje vysoké parametre akumulácie tepla.

Najviac sa nepálená tehla používa na vnútorné priečkové a akumulačné murivo s hrúbkami 12 a 25 cm. Ideálna je pre vnútorné steny domov s ľahkou obvodovou konštrukciou – napríklad drevostavieb. Navyše je možné nepálené tehly využiť na stavbu kachlí a pecí. Pre murovanie dodávame špeciálnu bezcementovú maltu NATURE Energy.