Internetové stavebniny 

On-line stavebniny

 24 hodín 7 dní v týždni

    Certifikát stavebniny Lacné stavebniny Rýchla doprava stavebného materiálu Stavebniny kdekoľvek na slovensku stavebné poradenstvo
   

Bezpečný nákup

Najlepšie ceny

Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR

Internetové stavebniny

   

                  info@lacnestavanie.sk                Infolinka: 0917 969 003, 042/381 01 64

Odkvapový systém pozinkovaný

Lindab Rainline odkvapový systém ponúka najvyššiu kvalitu, kombináciu flexibility a jednoduchej montáže. Odkvap Lindab sa vyrába z excelentnej švédskej ocele s hustotou pozinkovania 275 g/m2 a obojstrannou ochrannou vrstvou. Odolnosť voči korózii, poveternostným vplyvom, stabilita a tiež farbystálosť sú vlastnosti odkvapu Lindab.

Spoločnosť Lindab a.s. poskytuje na odkvap 30-ročnú záruku

záruka 30 rokov

Odkvap Lindab

42 položiek

Odkvapové systémy Lindab sú dostupné v dvoch povrchových úpravách - pozinkovanej a farebnej. Obe sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti korózií a poveternostným vplyvom a jednoduchou montážou vďaka premysleným detailom. Pri farebnej povrchovej úprave má výrobca Lindab najširšiu opnuku farieb na trhu.

Vzhľadom na výborné vlastnosti odkvapov Lindab je an ne poskytovaná 30 ročná záruka.

Filter produktov

Parametre

Hore Nie sú žiadne ďalšie produkty. Ďalšie produkty

Povrchová úprava Lindab ELITE

sa radí medzi špičku ponúkaných materiálov Lindab s najlepšími vlastnosťami. Jej jemne štruktúrovaný povrch a jedinečné zloženie vyniká v odolnosti proti mechanickému poškodeniu, UV stabilite, ochrane proti korózii a je odolnejšie voči znečistenému ovzdušiu. Perfektne priľne medzi vrstvami a preto ponúka najdlhšiu životnosť a farbystálosť.